Sürüm
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Ocak 2016
Toplam İndirme 2177
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Akıllı telefonların vazgeçilmez mesajlaşma uygulamalarıdan WhatsApp öyle tuttu ki şu anda geçtiğimiz yıllarda bir çok ülkede en çok indirilen iPhone ve Android uygulaması oldu. İnternet üzerinden karşılıklı mesajlaşma ve dosya gönderebilme programı olan WhatsApp, GSM operatörlerine ödediğimiz kısa mesaj ücretlerini azaltmanın en güzel yollarından biri.

Ocak 2016 da Whatsapp paralı olma hedefinden vazgeçip tüm kullanıcılarına bedava bir hizmet sunmaya başladı. Ayrıca Facebook mesenger ile birleşeceği söylentileri ise dilden dile dolaşan ve merak edilen bir konu.

WhatsApp kullanabilmeniz için telefonunuzun internete bağlı olması gerektiğinden ya kablosuz ağa bağlanmanız ya da bir mobil internet paketi almış olmanız gerekiyor. WhatsApp kullanabilmeniz için mesajlaşacak arkadaşınızın da WhatsApp kullanması gerekiyor. Böylelikle sınırsız mesajlaşmak, resim, video ve ses kaydı göndermeniz mümkün. Son yıllarda grup kurularak aile ve sosyal ağ oluşturulacak bir platforma yer veresi ise ayıca iyi bir özellik. Bunun yanında Whatapp ihbar hatları ise medyanın kullandığı video ve haber erişimi için yeni bir kaynak olmuştur.

Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınızın olduğu her yerden sevdiklerinizle mesajlaşmak, çektiğiniz fotoğrafları veya videoları gönderebilmek varken neden yapmayasınız?

Yenilikler
• Yıldızlı mesajlar: Artık bir sohbetteki bir mesajın üzerine dokunup basılı tutarak onu yıldızlayabilirsiniz, böylece daha sonra onu kolayca bulabilirsiniz. Yıldızlı mesajları görmek için, Sohbetler > Menü > Yıldızlı Mesajlar’a bakabilirsiniz.
• Paylaştığınız veya aldığınız bağlantılar artık zengin önizlemeli. Bir bağlantı gönderirken zengin önizleme opsiyonunu dahil etmeyebilirsiniz.
• Android direkt paylaşım (Android 6.0+).


Resimler

  • WhatsApp apk
  • WhatsApp apk
  • WhatsApp apk
  • WhatsApp apk
  • WhatsApp apk
WhatsApp apk tanıtım videosu...