Sürüm 1.2.19.19850
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Ocak 2015
Toplam İndirme 2885
Disk Boyutu 221M

Şehirde herşey senin elinde;

Yönetin:

Şehrinizin başkanı olarak ilk yapman gereken vatandaşlarınla taşınmak, İşe bağlayarak gelişen bir şehir kurmaya başlamalısınız. Muhteşem ve benzersiz bir şehir oluşturmaya ne dersin. SimCity oyunu görsel şöleniyle gözleri doyuran bir oyun ve geliştikçe vatandaşlarımızın ihtiyaçları ile uğraşmak size zor gelmeye başlayabilir.

 Atyapıya çalışın:

Şehirim oluşturmaya başlayınca Sayısız bina ve canlı, 3D görsellerle oyunun akıcılığı içinde devamlı bir yarış içinde olacak ve kendini kaptıracaksın. Vergiler şehrinizin büyümesi için gerekli o yüzden yaptığın işlere dikkat et ve getirisi olan yerlere binalarını kur. Şehrinizi oluşturduktan sonra ister çevrimiçi yâda internete bağlı değilken kendi etrafında döndürerek inceleye bilir ve ona göre hareket edebilirsin.

 Takaslarda bulunun:

Online olan bu oyunda arkadaşlarınızla da ilesime geçebilir ve onlar la takaslarda bulunabilirsiniz. Big Ben ve Zafer Takı gibi özel binaların kilitlerini açarsa afetlere neden olursun.

 

Vatandaşlarınızın rahatlığını sağlamak için şehrimizin her türlü sorunlarını çözmen gerekiyor. Şehrin alt yapısı ve üst yapısını elden geçir ve hiç bir sorun çıkamaması için gerekeni yapmalısın. Eğer gerekenleri yaparsan gece ve gündüz hareketi sağlarsan işler daha çabuk gelişecek ve büyüyecektir. İstediğin şehri kurmak artık senin elinde yenilenen bu seride işlerin daha kolay ve eğlenceli olmuşa benziyor.


Resimler

  • SimCity BuildIt
  • SimCity BuildIt
  • SimCity BuildIt
  • SimCity BuildIt