Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Nisan 2015
Toplam İndirme 2208
Disk Boyutu 50M

Sokaklarda çeteler yarış düzenleyecekler ve bu yasa dışı senin görevin ise asayişi sağlamak. Eğer macerayı seversen bu oyunda sende olmalısın. Sokak Yarışları ve Polis Kovalamaca VascoGames yapımcısının yeni polis oyunudur. bu oyunda en çok aranan sokak yarışçılarını kovalamaya başlayın. Listenizde en çok aranan sokak yarışçıları bulun, 3D boyutlu görsellikte sokakların etrafında sürerek arayın.

Polis arabası içinde gerçek bir deneyime nedersin? şehirde dolaşırken gözünü dört aç ve sokak yarışçılarını sakın gözden kaçırma. Daha önceki polis oyunlarından farklı olan ise size gerçek anlamda polis ve sokak yarışçıları arasındaki kovalamacayı sanki içinde imiş gibi yaşamanıza olanak sağlamasıdır.

Yeni bir polis olarak kariyer basamaklarından çıkman gerekiyor. Bunu ise dikkatini oyuna vererek ve suçluları gözden kaçırmayarak gerektiğinde müdahale etmen gerekiyor.Oyun ilerledikçe yeni şeyler, yeni arabalar ve diğer teknik oyuncaklar kilidini açarsan bunlar senin kullanımına açılacaklar. Polismiz başarısını arttırdıkça olağan üstü seçenekler sizi bekliyor. Sokak Yarışları ve Polis Kovalamaca oyunları sürüşü harika. suşluların korkulu rüyası olun ve onları bir an önce hapse tıkın. Kanun ların bekçisi ve uygulayıcısı olduğunuzu kanıtlayın.

Neler var…
* Mükemmel bir direksiyon.
* Gece Gündüz sürüşü
* Para puan biriktir ve kilitleri aç.
* Sürüş becerilerini göstereceğin parkurlar
* Bir çok polis arabası seçeneği ile kolekiyon oluşut
* 3D efekleri ile benzersiz ve bu alanda tek bir deneyim.


Resimler

  • Police Cars vs Street Racers apk
  • Police Cars vs Street Racers apk
  • Police Cars vs Street Racers apk
  • Police Cars vs Street Racers apk
  • Police Cars vs Street Racers apk
  • Police Cars vs Street Racers apk